Kabızlık (bağırsak tembelliği) ve kalın bağırsak iltihapları

Yedi günlük içme kürü metabolizmayı hızlandırarak, safra kesesi tembelliğini gidererek ifrazatı arttırıp bağırsak tembelliğini kalıcı çözüme kavuşturur. Her sabah aç karnına yataktan kalkar kalkmaz içilecek iki bardak mineral su sindirim sistemini ve tüm metabolizmayı rahatlatıp zindelik verecektir.

Oturarak iş yapma durumunda olanların hastalığı olan kabızlık için sabah ve gün içinde su yerine mineral su içmek kolay ve sağlıklı bir çözümdür.

  • Kürsun suyumuz, sindirim sistemi salgılarını arttırarak bağırsak hareketlerini hızlandırır, böylelikle barsak tembelliğini gidererek kabızlığı önler.
  • Kürsun suyumuz, içinde bulunan zengin mineral tuzların antiseptik özelliği nedeni ile kalın barsak iltihaplarının (kolit) ve barsak parazitlerinin giderilmesinde etkilidir.
  • Ortalama 21 günlük kür tavsiye edilir. Yemeklerden 20-30 dakika önce başlayarak ve yatmadan önce oda sıcaklığındaki ( 20-24OC ) 200-350 mililitre su yudum yudum içilmelidir. Günde toplam 2.2 litreye kadar su içilebilinir.
  • Her sabah aç karnına yataktan kalkar kalkmaz içilecek iki bardak mineralli su sindirim sistemini rahatlatır, vücuda zindelik verir.
  • bağırrsakların boşaltımında ve parazitlerin giderilmesinde; sabahları   aç karnına, oda sıcaklığındaki ( 20-24oc ) mineral sudan 2-3 litre su, yudum yudum, dolaşarak içilmelidir. yedi günlük kür tavsiye edilir.